Ekopaliva pro vás
CZ EN DE

K novému kotli od předních českých výrobců BRIKETY nebo PELETY zdarma. Zároveň získáte slevu 10% na váš příští nákup briket.


Podmínky slevových poukazů

(Obecné podmínky uplatnění slevových poukazů BIOMAC ve spolupráci s předními českými výrobci kotlů)

Slevový poukaz se skládá ze dvou částí:

  • první část - odběr briket zdarma (celkem 50 kg briket ENERGO HARD) nebo pelet zdarma (celkem 75 kg nebo 100 kg pelet TOP A1)
  • druhá část - sleva 10% pro příští nákup
POUKAZ PELETY přední strana - vzor POUKAZ BRIKETY přední strana - vzor

 

Každý poukaz má svůj jedinečný kód (na obou částech stejný), na základě kterého lze ověřit platnost poukazu na kterékoliv prodejně BIOMAC

Zákazník může se slevovým poukazem přijít na jakoukoliv prodejnu BIOMAC v rámci ČR. Aktuální seznam prodejen naleznete na www.biomac.cz/prodejny (Neplatí na prodejnách EKOPALIVO BOHEMIA České Budějovice a Větřní).

Dřevní brikety nebo pelety zdarma v množství uvedeném na slevovém poukazu získá zákazník po předložení poukazu a správně vyplněných kontaktních údajů na zadní straně včetně sériového/výrobního čísla kotle. Bez správně vyplněných údajů nebude možné použít poukaz.

POUKAZ PELETY zadní strana - vzor POUKAZ BRIKETY zadní strana - vzor

 

Při odběru dřevních briket a pelet zdarma si prodejce BIOMAC ponechá první část poukazu u sebe a druhá část zůstává zákazníkovi pro uplatnění slevy. Samozřejmě lze využít odběr briket nebo pelet zdrama a ihned uplatnit slevu. Naopak, uplatnit slevu ve výši 10% a předtím nevyužít odběr briket nebo pelet zdarma není možné.

Uplatnit slevu ve výši 10% na další nákup lze opět po předložení poukazu (druhá část) společně s protokolem o uvedení kotle do provozu (u některých výrobců kotlů i fakturu za nakoupený kotel). 

Upozornění - Do hodnoty zboží se nezahrnují poplatky za přepravu. Poukaz není směnitelný za hotovost.

V případě nestandardní situace prosím kontaktujte centrálu BIOMAC.


 

BRIKETY - Platí to pro kotle od výrobců:


 
PELETY- Platí to pro kotle od výrobců:
 
Biomac
BIOMAC s.r.o.
Brníčko 1009
783 91 Uničov


IČO: 25859145
spisová značka: C 22652
© 2013 - 2018 Biomac
Tvorba stránek Winternet