Ekopaliva pro vás
CZ EN DE


VÝHERCI JARNÍ SOUTĚŽE "CO NAKOUPÍŠ, TO VYHRAJEŠ" 


 

Vážení zákaznici, 

dnešním dnem, tedy 31.10.2023, se uskutečnilo losování výherců oblíbené soutěže o bezplatné palivo "Co nakoupíš, to vyhraješ!". Do soutěže byli zařazeni všichni registrovaní zákazníci, kteří nakoupili palivo BIOMAC v období od 21.3.2023 do 31.08.2023.

Než ale pogratulujeme samotným výhercům, tak bychom chtěli všem poděkovat za věrnost a důvěru v naše produkty BIOMAC. Moc si toho vážíme, že jste tu s námi a my tu můžeme být pro Vás. Děkujeme.

 

Výherci soutěže "Co nakoupíš, to vyhraješ 2023!"

 

Celkem bylo vylosováno 10 výherců, přičemž první tři získávají od nás výhru v podobě svého uskutečněného nákupu. VŠEM VÝHERCŮM GRATULUJEME!

  

Výherci budou kontaktováni telefonicky nebo na e-mail. Pokud se nám s některým s výherců nepodaří spojit do 30 dnů, bude automaticky vylosovaný nový výherce. Děkujeme za pochopení a gratulujeme ještě jednou všem výhercům.

 

Zápis z losování najdete níže v příloze.

Váš BIOMAC.

 


 

Vážení zákazníci,

po dvou letech přichází JARNÍ AKCE, která přináší TY NEJLEPŠÍ CENY V TOMTO ROCE! Nakupte palivo výhodněji než kdy jindy. Ceny dřevních briket a pelet spadly na své minimum.


Současně s jarní akcí probíhá i oblíbená soutěž CO NAKOUPÍŠ, TO VYHRAJEŠ. Zakupte ekopalivo během této jarní akce na kterékoliv naší prodejně BIOMAC ČR a zařaďte se do slosování o topnou sezónu na další rok zdarma. (Platí pouze pro registrované zákazníky).


PRAVIDLA SOUTĚŽE "CO NAKOUPÍŠ, TO VYHRAJEŠ" KE STAŽENÍ ZDE!

 

V jarní akci Vám nabízíme dva druhy pelet s certifikací ENplus A1. Pro aktuální nabídku klikněte na tlačítko koupit pelety.

OD 7,90 KČ / KG

KOUPIT PELETY

Pro aktuální nabídku dřevních briket z měkkého i tvrdého dřeva v jarní akci klikněte níže na tlačítko koupit brikety.

OD 7,90 KČ/ KG

KOUPIT BRIKETY

 

NEVÁHEJTE A ZAKUPTE PALIVO CO NEJDŘÍVE. AKCE TRVÁ DO VYPRODÁNÍ ZÁSOB!

 

#biomac #pelety #brikety #jarniakce #nejlepsicenyvroce #topnasezona #nejlevnejsicena #teplodomova

 

© 2013 - 2018 Biomac
Tvorba stránek Winternet