Ekopaliva pro vás
CZ EN DE

Všechny pelety BIOMAC z Hranic chceme prodat na Moravě

1/2019, článek zde

BIOMAC v rádiu

Pokud se chcte dozvědět více informací o topení briketami a peletami, pusťte si reportáž Českého rozhlasu Olomouc. Pořad Přímo z místa - tedy od nás z BIOMACu z Uničova si můžete poslechnout zde.

Přejeme příjemný a zajímavý poslech.

 

BIOMAC se dostal do TOP10 v soutěži Rodinná firma 2018

5/2018, článek zde

 

Článek HN - Musíte si uvědomit, že větší firmu sami neuřídíte

10/2017, článek zde

 

Cesty k úspěchu - profil podnikatele Zdenka Černého

 

 

Manažer roku v odvětví zpracování dřeva

Ing. Zdeněk Černý, majitel a jednatel společnosti BIOMAC s.r.o. získal ocenění Manažera roku 2012 v odvětví Zpracování dřeva.

Foto: Ing. Zdeněk Černý – přebírá cenu Manažera roku

Stalo se tak na galavečeru v rámci udílení prestižních cen Manažer roku 2012 ve čtvrtek 25. dubna 2013 v Praze na Žofíně.

Vyznamenání přichází v roce, kdy společnost BIOMAC slaví již 13 let působnosti na českém a evropském trhu a je největším českým výrobcem a dodavatelem paliv z dřevní biomasy. Společnost do současnosti postavila 39 výrobních zařízení na ekopaliva zn. BIOMAC s výrobní kapacitou přesahující 150.000 tun slisovaných ekopaliv za rok.

Odborná porota ocenila především dlouhodobý a konzistentní vývoj společnosti od malé rodinné firmy až po největšího českého výrobce ekopaliv. Dále porota ocenila jak exportní úspěchy, tak i dlouhodobě vynikající prodejní výsledky v tuzemsku.

„Ocenění Manažera odvětví chápu jako úspěch celé firmy a týmu mých spolupracovníků, říká Ing. Zdeněk Černý, majitel a jednatel společnosti.

 

Článek MF Dnes - Brikety made in Uničov zná celá Evropa

5/2012, článek zde

 

Chalupa je hra - Topíme dřevem bez sekery, bez pily

Jestli se vám zdá, že topení dřevem je sice ekologické, ale velmi pracné, jste na omylu. V dnešní době se dá totiž topit dřevem i bez použití pily nebo sekery, a to díky kotlům na pelety. Pelety jsou granule vyráběné nejčastěji z dřevního odpadu. Kotle k vytápění peletami mají různé druhy zásobníků a podle jejich velikosti můžete nepřetržitě, bez přikládání, topit jeden den, jeden měsíc nebo třeba celou sezonu

Video zde

 

 

Biomac
BIOMAC s.r.o.
Brníčko 1009
783 91 Uničov


IČO: 25859145
spisová značka: C 22652
© 2013 - 2018 Biomac
Tvorba stránek Winternet