Ekopaliva pro vás
CZ EN DE

HYDRAULICKÁ PLOŠINA - rozvoz palet

Vzhledem k tomu, že máme několik prodejních míst po celé ČR, jsme schopni Vám nabídnout závoz našich produktů až do domu. Zavážíme od jedné tuny až po 24 tun.x

Podmínky dopravy jsou na každém prodejním místě jiné, proto při objednávce jakéhokoliv našeho produktu Vás bude kontaktovat náš pracovník, se kterým se dohodnete na podmínkách a termínu závozu.

#biomac #doprava #pelety #brikety #centrala #brnicko #palivo  

 

 


PŮJČUJEME PŘÍVĚSNÝ VOZÍK - na prodejně v Hranicích

Na prodejně v Hranicích máte možnost zapůjčit si přívěsný vozík o nosnosti 470 kg.

Zapůjčení vozíku je ZDARMA. Více informací na:

Prodejna Hranice - Mob.: +420 734 685 504, prodejna.hranice@biomac.cz

#biomac #doprava #pelety #brikety #hranice #vozik #palivo 

 


CISTERNA - rozvoz volně ložených pelet

Zajišťujeme pro své zákazníky komfortní dopravu až do domu. Pelety vám domů přiveze kvalifikovaný řidič. Cisterna je schopna dopravit na jeden závoz tři druhy pelet s celkovou váhou 23 tun.

Doprava je zdarma od 4 tun včetně zafoukání do zásobníku. Naše cisterna je certifikovaná evropskou normou ENplus s registračním číslem CZ302. Zákazníkům tak garantujeme kvalitní zafoukání pelet do zásobníku včetně odsávání prachu. Nezanáší se tak zásobník ani dopravní cesty ke kotli a je tak zaručena vysoká životnost vašeho zařízení.

Firma BIOMAC vám garantuje spolehlivou přepravu vašich pelet k vám ke kotli nebo do zásobníku. Rychlost závozu garantujeme rozsáhlou sítí logistických center a zázemím vozového parku. Nabízíme také možnost odsátí nekvalitních pelet z vašeho zásobníku naší cisternou a následně dodávku pelet nových.

V případě zájmu či dotazu ohledně cisternového závozu nás neváhejte kontaktovat:

Manažer prodeje pelet - Jiří Mrlina, Mob.: +420 604 299 944, jiri.mrlina@biomac.cz

#biomac #doprava #pelety #volnelozena #cisterna #palivo 

© 2013 - 2018 Biomac
Tvorba stránek Winternet